Udruga navijača
KK Zadar - Cibona, 29.12.2011. PDF Ispis E-mail
Wednesday, 28 December 2011
    
 
Sretni blagdani PDF Ispis E-mail
Saturday, 24 December 2011
    
 
Učlanjivanje PDF Ispis E-mail
Friday, 09 December 2011

    

 

Opširnije...
 
NK Zadar - NK Lučko, 26.11.2011. PDF Ispis E-mail
Wednesday, 23 November 2011
Nakon odličnih nogometnih izdanja čeka nas posljednja domaća utakmica u ovoj polusezoni, protivnik je nebitan bitna je NAŠA podrška sa Juga! Subota, 15:00h, VIDIMO SE!

 

    

 
Vukovar - Škabrnja, 18.11.2011. PDF Ispis E-mail
Friday, 18 November 2011

    

Više na forumu.

 
Obračun kvartova 2011 PDF Ispis E-mail
Tuesday, 06 September 2011
    
Opširnije...
 
NK Šibenik - NK Zadar, 20.08.2011. PDF Ispis E-mail
Wednesday, 17 August 2011
    
Opširnije...
 
Zadarsko srce PDF Ispis E-mail
Wednesday, 20 July 2011
Opširnije...
 
Feštice u Udruzi navijača PDF Ispis E-mail
Monday, 11 July 2011
    
Opširnije...
 
Lučko - NK Zadar, 22.07.2011. PDF Ispis E-mail
Wednesday, 06 July 2011
Opširnije...
 
Tornado malonogometni turnir PDF Ispis E-mail
Wednesday, 04 May 2011
    
Opširnije...
 
U spomen Hrvoju Ćustiću PDF Ispis E-mail
Thursday, 07 April 2011
    
Opširnije...
 
NK Zadar - Hajduk; KK Zadar - Cibona; Subota, 05.03.2011. PDF Ispis E-mail
Monday, 28 February 2011
    
 
Pomozimo obitelji Tihomira Purde PDF Ispis E-mail
Sunday, 13 February 2011
    
Opširnije...
 
Pomozimo obitelji Tihomira Purde PDF Ispis E-mail
Tuesday, 08 February 2011
    
Opširnije...
 
KK Zadar - Nymburk, 23.10.'10. PDF Ispis E-mail
Friday, 22 October 2010
Okupljanje ispred dvorane od 16.30. Unatoč lošem početku sezone na nama je da damo sve od sebe kako bi naš Zadar krenuo na bolje. Vidimo se!
 
Zagreb - KK Zadar, 17.10.'10. PDF Ispis E-mail
Thursday, 14 October 2010

Prijave za gostovanje vršit će se u prostorijama Udruge navijača Tornado Zadar u petak i subotu od 20:00 do 21:00h. VIDIMO SE!

 

 
Bruno Orinčić - Posljednji pozdrav PDF Ispis E-mail
Friday, 01 October 2010

     BIJA SI I OSTAT ĆEŠ DITE GRADA, ZAUVIK U SRCU TVOG TORNADA! BRUNO POČIVAO U MIRU!

    

 
HNK Hajduk - NK Zadar, 22.08.'10. PDF Ispis E-mail
Wednesday, 18 August 2010

Udruga navijača Tornado Zadar organizira put na gostovanje u Split na utakmicu između HNK Hajduk Split i NK Zadar koja se igra u Nedjelju 22.08.2010. na stadionu Poljud u Splitu s početkom u 20:00h. Prijave za gostovanje vršit će se u Udruzi navijača u Četvrtak i Petak od 20:00 do 21:00h. Vidimo se na prijavama! Mi smo Zadrani Zadar je naš!

     

 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 1 - 23 od 77
Themes and Templates by dezinedepot