NK Zadar - Rijeka, 13.11.'10.
Thursday, 27 January 2011
    
 
Igokea - KK Zadar, 13.11.'10.
Thursday, 27 January 2011

    

Slike u fotogaleriji .

 
KK Zadar - Nymburk, 23.10.'10.
Sunday, 24 October 2010

Nakon tri uzastopna poraza Zadar je uspio savladati češki Nymburk rezultatom 73:60. Na tribini se okupilo 100-tinjak navijača, kroz cijelu utakmicu podizali smo atmosferu u dvorani,što je bar malo podsjetilo na vremena iz naših starih Jazina. Na ogradi novi mali udarni, drugo poluvrijeme dekor tribine uljepšavaju barjaci i zastave na dva štapa. Nadamo se da je ovo prekretnica u boljoj i uvjerljivijoj igri našeg Zadra!

    

Fotogalerija: http://www.tornado-zadar.hr/fotogalerija/thumbnails.php?album=269

 
Zagreb - KK Zadar, 17.10.'10.
Monday, 18 October 2010

Nakon dva uzastopna poraza našeg kluba u Zagreb kreće krcat bus.U busu odlična ekipa, navijanje i zajebancija cijelim putem.Nakon dolaska u dvoranu to se sve prebacilo na tribinu navijanje i više nego dobro na mahove euforično.Iako je naš Zadar po treći put zaredom poražen u zadnjim sekundama dvoranom je grmilo "Sanjam jedan dan." Idemo dalje s vjerom u bolji Zadar!

I KAD SLAVIŠ I KAD GUBIŠ TU SMO MI!

    

Fotogalerija: http://www.tornado-zadar.hr/fotogalerija/thumbnails.php?album=268

 
KK Zadar - Olimpija, 12.10.'10.
Tuesday, 12 October 2010
Okupljanje ispred dvorane od ranih popodnevnih sati uz pokoji gutljaj piva. S pjesmom na usnama ulazimo svi zajedno u dvoranu. Na navijačkoj tribini okupilo se 100tinjak navijača.
Kroz cijelu utakmicu navijanje nije stajalo. Drugo poluvrime dižu se mali barjaci i zastava na dva štapa s likom Generala Ante Gotovine povodom njegovog rođendana. Pred sam kraj utakmica odlazi u egal i cijela dvorana se diže na noge uz skandiranje Mi smo Zadrani, Zadar je naš, ali nažalost u zadnjim sekundama Zadar ne uspijeva dobiti drugu utakmicu ove sezone. Pred nama je gostovanje u Zagrebu..

Nema stajanja, idemo dalje staro i mlado, svi zajedno, svi za Zadar!   

 

    

 Fotogalerija: http://www.tornado-zadar.hr/fotogalerija/thumbnails.php?album=267

 
Cedevita - KK Zadar, 09.10.'10.
Sunday, 10 October 2010
    
 
NK Zadar - Šibenik, 02.10.'10.
Sunday, 03 October 2010
    
 
HNK Hajduk - NK Zadar, 22.08.'10.
Monday, 23 August 2010
    
 
NK Zadar - NK Cibalia, 07.08.'10.
Wednesday, 18 August 2010
    
 
NK Zadar - NK Karlovac, 31.07.'10.
Sunday, 01 August 2010
    
 
Pregled sezone 2009/10
Wednesday, 23 June 2010
 
KK Zadar - Cibona, 08.06.2010.
Tuesday, 22 June 2010
    
 
Cibona - KK Zadar, 05.06.2010.
Sunday, 06 June 2010
    
 
KK Zadar - Cibona, 01.06.2010.
Tuesday, 01 June 2010
    
 
KK Zadar - Cedevita, 22.05.2010.
Wednesday, 26 May 2010
    
 
RK Zadar - Arena, 15.05.2010.
Sunday, 16 May 2010
    
 
Cedevita - KK Zadar, 02.05.2010.
Sunday, 02 May 2010
    
 
Zabok - KK Zadar, 17.04.2010.
Sunday, 18 April 2010
    
 
«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 115 - 133 od 247
Themes and Templates by dezinedepot